Energetická přikrývka 200 cm Zobrazit větší

Energetická přikrývka 200 cm

240,00 Kč s DPH

Použití

Při onemocněních centrálního nervového systému, páteře a kloubů, srdečně cévního systému, zažívacího traktu a ledvin, při nachlazení, bolestech hlavy. Velmi efektivní je její použití při zánětu dutin. Dobré výsledky jsou i při léčbě různých zhoubných i nezhoubných nádorů, zejména při leukémii.

More details

+

Popis produktu

Popis výrobku

Poslední vynález profesora A. V. Skvorcova – Energetická přikrývka – jím byl představen v roce 2000 na mezinárodním kongresu v Novosibirsku. Co píše Skvorcov o energetické přikrývce: „Lidé jsou těsně spjatí s energetickou matricí země. S použitím přikrývky se zadržuje matriční energie země propuštěná skrze tělo, a tím se zesiluje“. A ještě jeden efekt – aluminium fixuje energii samotného člověka. Na přikrývce, kterou byl přikryt člověk, se uchovává jeho energetická kopie. Proto musí mít každý člověk svoji energetickou přikrývku. Energetická přikrývka ochraňuje člověka před různými druhy vlnového záření (PC, rádio), má silné léčivé a harmonizační účinky na všechny orgány a systémy organismu.

Použití

Při onemocněních centrálního nervového systému, páteře a kloubů, srdečně cévního systému, zažívacího traktu a ledvin, při nachlazení, bolestech hlavy. Velmi efektivní je její použití při zánětu dutin. Dobré výsledky jsou i při léčbě různých zhoubných i nezhoubných nádorů, zejména při leukémii. Efektivnost působení olejů vytvořených podle tibetské receptury s názvem EPAM 40–73 a také tibetských léčebných jílových pleťových masek vzrůstá se současným použitím energetické přikrývky. Velmi dobré je přikrýt se energetickou přikrývkou hned po koupeli s tibetskou aromatickou solí.

Dávkování

Existují tři varianty použití. 1) Přikryjeme se energetickou přikrývkou jako dekou. 2) Přikryjeme se i s hlavou. 3) Přikrýváme jenom tu část těla, na kterou chceme působit. Přitom přikrývku můžeme několikrát přeložit.